امروز سه شنبه 6 خرداد 1399      
آغاز دهمین رویداد فرهنگی صندوق احیاء در مجموعه سعدالسلطنه
دهمین رویداد فرهنگی صندوق احیاء با حضور مدیران، مسئولان و علاقمندان استان قزوین با استقبال فراوان گردشگران در مجموعه سعدالسلطنه آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق احیاء «صابتا»، رویداد فرهنگی کاروانسرای سعدالسلطنه که به مدت یک هفته در این مجموعه برگزار می شود با برپایی برنامه های فرهنگی به برگزاری کارگاه های تخصصی، نمایشگاه ها و ... خواهد پرداخت.

بنا بر این گزارش روابط عمومی سعد السلطنه، برگزاری سمپوزیوم ساخت سردیس شهدا و مفاخر با حضور 15 استاد برجسته مجسمه سازی کشور ، برگزاری کارگاه تخصصی گردشگری خلاق در ایران و برگزاری پنجمین دوسالانه خوشنویسی با نام ملک محمد قزوینی با 215 اثر برجسته از جمله برنامه های فرهنگی است که از روز دوشنبه پنجم شهریور در حال اجرا و برگزاری است .

برگزاری کارگاه شیرینی پزی برای علاقمندان و گردشگران ، کارگاه خوشنویسی توسط انجمن خوشنویسان، برگزاری نمایشگاه فرهنگ و ملل با حضور 10 کشور ارمنستان، برزیل، ترکیه، قزاقستان و ...در شترخان مجموعه، تور دوچرخه، بازدید کنفرانس ملی فیزیک و ... از برنامه های جالب و متنوع دیگری است که در طی روزهای آتی برگزاری هفته فرهنگی صندوق احیاء در مجموعه سعدالسلطنه به اجرا گذاشته می شود.

ویژه برنامه شب های فیروزه ای به یاد و خاطره 3000 شهید استان قزوین از جمله برنامه های بسیار جذاب این رویداد فرهنگی است که از شبکه 5 صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش می گردد.


1397/6/7

کلید واژه: