امروز جمعه 1 تير 1397      
/احیاء بناهای تاریخی گام اثربخش در ایجاد اشتغال پایدار/
ایجاد اشتغال برای 65 نفر پس از بهره برداری کامل از حمام گپ
سرمایه گذار و بهره بردار حمام تاریخی گپ لرستان از ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای 65 نفر، پس از بهره برداری کامل از این بنای تاریخی در سال جاری خبر داد.

احسان ناصر در گفت و گو با با پایگاه اطلاع رسانی صابتا، عنوان کرد: پس از بهره برداری کامل از حمام تاریخی گپ که در سال جاری انجام خواهد شد، به دلیل افزوده شدن فعالیت تولید کنندگان صنایع دستی و غذاهای محلی، 65 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این بنا اشتغال خواهند داشت.

وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه موقعیت جغرافیایی حمام گپ در نقشه های گوگل ثبت شده است و بدون هیچ کمپین تبلیغاتی نوروز امسال میزبان 10000 نفر از گردشگران و علاقه مندان به بناهای تاریخی بودیم و با تمهیداتی که برای جذب بیشتر گردشگر اندیشیده شده، مطمئناً این عدد در ماه های آتی افزایش چشمگیری خواهد داشت.

ناصر، افزود: در صورتی که خدماتی را که ما مدنظر داریم به طور کامل تحقق یابد این بنا به قطب گردشگری استان تبدیل خواهد شد.

سرمایه گذار حمام تاریخی گپ، ادامه داد: با توجه به سیاست های حمایتی صندوق احیاء و نظارت های صحیح بر بناها و تمهیداتی که انجام شد، استقبال خوب گردشگران شامل سفرا، مدیران داخلی و خارجی را شاهد بودیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون بسیاری از تور های گردشگری از نقاط مختلف ایران که قبلا در خرم آباد توقف نداشته اند، علاقه مند حضور در این بنای تاریخی هستند.1396/4/24

کلید واژه: